Jeśli komukolwiek wydaje się, że branża SEO jest zamknięta na nowe osoby – jest w ogromnym błędzie. W Polsce jest naprawdę mało agencji, które potrafią rzetelnie pozycjonować. Jako, że wielokrotnie pytaliście nas o sukces w tej branży (i na litość Boską nie piszcie, że jesteśmy agencją, bo to nie prawda :)), postanowiliśmy Wam przedstawić naszą wizję porządnej agencji, której sami zaufamy. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury!

Step by step

Najpierw nauki, a najlepiej połączenie nauki z pracą. O branży SEO trzeba wiedzieć naprawdę sporo. Nie obejdzie się też bez inwestycji. Jeśli ktokolwiek myśli, że pozycjonowanie polega na przyjęciu zlecenia i przekazania go komuś „od katalogowania”, to jest w błędzie. Ceny usług SEO są w zasadzie podobne, dlatego zaniżanie ceny i zarabianie tylko na marży będzie głupotą, gdyż klient nie otrzyma od Was raportu, a samych linków na pewno nie potrzebuje. Nauka to podstawa, dlatego warto zainteresować się Google Webmasters Tools, programowaniem html oraz copywritingiem.

Będziesz najlepszy jak zaczniesz pracować z najlepszymi

Boisz się, że nie wiesz wszystkiego o SEO? No to my Ci powiemy, że masz rację! Nawet inżynierowie z Google nie wiedzą wszystkiego o SEO, dlatego poprzez tworzenie własnych systemów pozycjonowania możesz odnieść sukces. Zapamiętaj to na później …

Rzetelność, terminowość i elastyczność!

Podstawą pracy w sieci jest rzetelność. Jeśli coś obiecasz – musisz dotrzymać słowa, bo stracisz klienta. Początki mogą być trudne. Jednemu z naszych copywriterów zajęło 2 lata zrozumienie, że to jest praca a nie obóz dla harcerzy. Terminowość także jest ważna, a pod kątem SEO często kuleje. Zadbaj o to, aby oddawać pracę przed terminem, to zarobisz więcej. Elastyczność – polega na zrozumieniu, że praca w sieci to kawał indywidualizmu. Nie zamykaj się na swoje usługi, tylko obmyślaj ciekawe projekty i wdrażaj je w życie. Bądź elastyczny dla swoich klientów i jeśli chcą od Ciebie usługi, której nie oferujesz – naucz się czegoś nowego. Zarobisz na tym.

Ty jesteś sukcesem

Pracuj rzetelnie i nie obijaj się, to w pół roku rozkręcisz firmę tak, że nie będziesz musiał pracować. Nie wierzysz nam? Otwórz agencję, udowodnij, że masz pojęcie o pozycjonowaniu a sami do Ciebie napiszemy, abyś nas pozycjonował. I wiesz co? Zapłacimy Ci dobre pieniądze, bo poszukujemy nowych twarzy w tej branży. O sukces wcale nie jest trudno. Wystawiając pierwsze ogłoszenie w sieci osiągniesz sukces.

Jak odnieść sukces w SEO? Rzetelność, profesjonalizm, terminowość i elastyczność – a gdzie słowo o pasji? Czekamy na Wasze komentarze pod tematem 😉